У Смілі провели зустріч на тему наставництва для дітей

У міському Будинку культури Смілянський центр соціальних служб провів представлення проекту “Наставництво” для громадської спільноти міста. Його мета – пошук, відбір і підготовка майбутніх наставників для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в закладах інституційного догляду.
Щоб масштабувати наставництво у нашому місті потрібна тісна співпраця із місцевою владою, громадськими організаціями та благодійними фондами, зазначили на зустрічі фахівці Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомляють на своєму сайті:
«Ми не можемо стояти осторонь біди наших дітей. Вони не чужі, вони наші діти. Вони потребують нас і ми йдемо до них щоб показати, що вони не самотні, що вони, якщо не мають батьків та повноцінної сім’ї то можуть мати справжніх друзів, менторів та порадників.
Загалом інформаційна зустріч «Наставник… хто ти?» пройшла емоційною, зосередженою та відповідальною, адже майбутні наставники, які заповнили першу анкету кандидата – в першу чергу повинні бути відповідальними. Центр дякує Громадській раді нашого міста за активну участь у процесі масштабування наставництва».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *