У Смілі провели вуличну акцію та розповіли про права вимушених переселенців

154015118_3792568720834307_2768794382312425105_oПитання забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб протягом останніх років залишається одним із найважливіших в українському суспільстві.

24 лютого головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Олена Сокол, провела у Смілі вуличне інформування на тему «Права внутрішньо переміщених осіб».

Перехожим нагадали про нормативно правову базу, яка регулює відносини внутрішньо переміщених осіб в Україні, про отримання статусу внутрішньо переміщеної особи та проблеми, які виникають при отриманні такого статусу чи при його позбавленні.

Жителів із числа внутрішньо переміщених осіб також дізналися про гарантії, права та спеціальні обов’язки, які передбачені для таких осіб відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», особливу увагу фахівець Смілянського міського центру акцентувала на питанні майнових прав внутрішньо переміщених осіб, їх правах та обов’язках після укладання договору купівлі-продажу майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *