У Смілі провели профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій»

DSCN9395_resize12 квітня у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбувся профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій»для учнів загальноосвітніх шкіл Сміли, Смілянського і Кам’янського районів. До заходу долучилися роботодавці та представники Смілянського міськрайонного  центру зайнятості.  

Гостям навчального закладу було запропоновано пройти ігровий квест, який налічував 11 станцій, кожна з якої символізувала робітничу професію. Випускники шкіл з цікавістю брали участь у квестах, змагалися з педагогічними працівниками та учнями у спритності оформлення страв, ліпленні вареників, сервіровці столу, у визначенні металообробних та будівельних інструментів, інтелектуальних та спортивних змаганнях.  

На заключному етапі  квесту учні зібрали пазл із професіями, які користуються попитом на ринку праці. Кожен етап профорієнтаційного квесту захоплював інтерактивними вправами, іграми та цікавими завданнями.

За результатами заходу учні загальноосвітніх шкіл отримали безліч позитивних емоцій та корисної інформації, яка допоможе зробити правильний вибір у житті. Усі учасники були нагороджені дипломами та смачними подарунками, інформує прес-центр ЦППРК.

DSCN9373_resize DSCN9347_resize DSCN9429_resize DSCN9395_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *