У Смілі провели останнім шляхом полеглого земляка Володимира Сису

Смілянська громада у скорботі та жалобі провела у засвіти Героя, захисника України, Володимира Сергійовича Сису, який віддав своє життя за мир та свободу рідної землі.

Народився Володимир 13 лютого 1993 року в смт Веселе Запорізької області. Згодом, разом із сім’єю переїхав до нашого рідного міста. Закінчивши 11 класів Смілянської школи №11, вступив до Смілянського ЦППРК, де здобув спеціальності слюсаря-автомеханіка та токаря-фрезерувальника. У 2012 році був призваний на строкову службу до лав ЗСУ.

По закінченню служби, в 2015 році, став на захист нашої країни від ворога, був учасником АТО. Останні роки працював у ТОВ “Завод “Буддеталь” (м.Черкаси) зварювальником сіток та каркасів в арматурному цеху. Був надійним, цілеспрямованим, сумлінним, користувався повагою у своїх колег.

Весною цього року Володимир пішов до військомату та долучився до оборони нашої Батьківщини від російського агресора. Був матросом, навідником взводу морської  піхоти роти морської піхоти.

13 червня поблизу н.п. Старомайорське Донецької області,  під час штурму ворожих позицій, в результаті ведення мінометного, артилерійського обстрілу отримав поранення несумісне з життям. Йому назавжди залишиться 30.

Вічна пам’ять і незгасима слава Герою!

Поховали військовослужбовця на Алеї Слави Загреблянського кладовища.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.