У Смілі провели навчання спеціалістів цивільного захисту

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік під головуванням начальника відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрія Лагунова відбувся навчально-методичний семінар з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання.
Спеціалісти відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи ознайомили присутніх щодо основних напрямків планування заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту, як у мирний час так і у період оголошення особливого періоду.
Під час семінару розглянуто методичні рекомендації щодо підготовки до комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.
Про стан техногенної безпеки, зокрема на потенційно-небезпечних об’єктах, доповіли головний інспектор Смілянського РВ УДСНС в Черкаській області Олександр Козачек та провідний спеціаліст Смілянського РВ УДСНС в Черкаській області Марія Бойко.
Про обов’язкове проходження функціонального навчання керівного складу суб’єктів господарювання, практичного проведення об’єктових навчань виступив завідувач навчально-консультаційного пункту м. Сміла Петро Карло.
В ході проведення семінару обговорені питання щодо забезпечення заходів цивільного захисту за можливими надзвичайними ситуаціями на суб’єктах господарювання, оповіщення та інформування населення через засоби масової інформації.

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи

Джерело: сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *