У Смілі провели навчання для радіотелефоністів та диспетчерів

004_resizeЗ 8 до 14 серпня відбулися класно-групові семінарські заняття. Їх провели на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління та пожежно-рятувальних підрозділів у Смілі, Золотоноші, Умані та Звенигородці для диспетчерів та посадових осіб, що виконують обов’язки підмінних радіотелефоністів.

Про це інформують в управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Мета занять – вдосконалення професійних навичок диспетчерського складу оперативно-координаційного центру та підрозділів Управління. Учасників ознайомили із вимогами наказів ДСНС України, а також керівними документами, що регламентують порядок організації діяльності оперативно-диспетчерської служби.

З особовим складом опрацювали питання щодо порядку дій диспетчера під час отримання повідомлення про подію, а також забезпеченні заходів, спрямованих на ефективне застосування сил і засобів при гасінні пожеж чи ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Значну увагу приділили спілкуванню диспетчерського складу з населенням, опрацюванню дзвінків щодо отримання інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту.  

Також розглянули питання щодо особливостей функціонування підрозділів в пожежонебезпечний період, обміну інформацією зі службами взаємодії, використання засобів інформатизації та телекомунікації у повсякденній діяльності, психології поведінки диспетчера при спілкуванні з різними верстами населення.

По закінченню занять, усі учасники пройшли спеціальні тести та здали заліки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *