У Смілі провели міське спортивне свято «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають усім нам крила»

img_20190408_1059388 квітня на подвір’ї школи №1 відбулося міське спортивне свято “Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають усім нам крила”. Саме цим заходом розпочався у місті місячник “Спорт для всіх”, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На свято завітали гості, які підтримують юних смілянських спортсменів: народний депутат України Сергій Рудик та його помічник Лідія Зайва; секретар міської ради Віктор Федоренко та заступники міського голови Олексій Гончаренко і Людмила Осейко; начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, голова федерації футболу міста Юрій Сегеда та президент футбольного клубу “Явір” Віталій Прудніков; голова депутатської комісії міської ради, депутати якої опікуються питаннями спорту – Людмила Скороход. 

Смілянських спортсменів привітав Сергій Рудик, з ініціативи якого у місті з’явилися нові ігрові майданчики та спротивні поля. Народний депутат також зазначив про перспективи будівництва вже у цьому році нових футбольних полів, майданчиків та роледрому. Про підтримку у реалізацію ініціатив народного депутата з боку міської влади, розвиток футболу у місті наголосив секретар міської ради Віктор Федоренко.

Присутні оплесками зустріли новину про перемогу 7 квітня ФК “Сміла” над черкаським МФК “Дніпро” з рахунком 3:2.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова вручила народному депутату та секретареві міської ради подяки за особистий внесок у справу розвитку спорту у місті. Серед нагороджених був і голова федерації футболу міста Юрій Сегеда, який у свою чергу вручив директору школи № 1 Інні Гайдай футбольні м’ячі. Почесні гості взяли участь у нагородженні переможців XXIV міських комплексних навчально-виховних заходах – команди навчальних закладів та вчителів фізичної культури, які забезпечили результативну підготовку учнів.

На завершення урочистостей на новому футбольному полі відбулися товариські матчі. Почесне право першими випробувати нове футбольне поле із штучним покриттям було надано народному депутату України Сергію Рудику та секретарю міської ради Віктору Федоренку.   

img_20190408_105938img_20190408_112048

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *