У Смілі провели акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

20170727_110603-127 липня управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради організували проведення акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми до якої також долучились учні державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

В умовах збройного конфлікту, ризик торгівлі людьми та сучасного рабства зріс майже удвічі. До групи ризику потрапляють діти із зони конфлікту – їх можуть незаконно примусити до бойових дій. Жінки, мають високі ризики потрапити до сексуальної експлуатації. Також під загрозою переселенці, які шукають роботу та згодні на нелегальне працевлаштування.
Учні закликали небайдужих перехожих висловити свою думку і залишити свої побажання на плакаті щодо подолання таких проблем, як торгівля людьми та дитяче жебракування.
Сподіваємося, що проведена акція змусить задуматись про об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим та ведення превентивної роботи, повідомляє прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *