У Смілі проведуть рейди і перевірять, як виконуються карантинні заходи

18 березня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася нарада з питання дотримання карантинних заходів та протидії розповсюдженню епідемії коронавірусу у місті. У нараді взяли участь представники міського відділу поліції та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

В.о. начальника Смілянського відділу поліції Олег Матвєєв повідомив, що відділ переведений на посилений режим щодо виконання заходів по дотриманню карантинних заходів, поліцейські готові притягувати до адміністративної відповідальності суб’єкти підприємницьої діяльності, які не виконують ці заходи. Станом на 18.03.2010 всі працівники відділу повністю забезпечені необхідними засобами захисту.

17-18 березня представники відділу торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку спільно з іншими службами виконавчого комітету проводять роз’яснювальну роботу із суб’єктами підприємницької діяльності, 18 березня провели декілька рейдів по закладам громадського харчування, які ще працювали, магазинам та попередили щодо неухильності дотримання карантинних заходів.

Міський голова повідомив, що додатково будуть залучені працівники охоронної фірми “Патріот”, а також проінфомував щодо результаів розмови з адміністрацією міського ринку: завтра, 19 березня, буде проводитися торгівля виключно продуктами харчування.

На завершення наради було прийнято рішення щодо створення трьох мобільних груп за участю представників поліції, відділу торгівлі, інспекції з благоустрою, екології та забудови міста.

Зранку групи продовжать рейди з проходженням магазинів та попередженням суб’єктів підприємницької діяльності щодо неухильності виконання карантинних заходів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.