У Смілі проведуть природоохоронні заходи

природоУ Смілі міською Програмою охорони навколишнього природного середовища Сміли на період з 2017-2022 рік, затвердженою рішенням міської ради від 23.02.2017 № 39-9/VII заплановано природоохоронні заходи у сфері охорони та раціонального використання водних ресурсів. Проводитимуть їх на річках Тясмин та Сріблянка.

Так, заплановано: проведення реконструкції каналізаційних очисних споруд і мереж (каналізаційних насосних станцій і ін.), заходи із розчищення водних об´єктів, відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, ліквідаційного тампонажу непридатних до експлуатації артезіанських свердловин.

Виконання заходів дасть можливість зменшити обсяги скидів забруднюючих речовин до водних об’єктів, покращити їх гідрологічний та санітарний стан.

В смілянському управлінні ЖКГ нагадують, для охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги.

У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється:
1) розорювання земель, а також садівництво та городництво;
2) зберігання та застосування пестицидів і добрив;
3) влаштування літніх таборів для худоби;
4) будівництво споруд, у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;
5) миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;
6) влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо;
7) випалювання сухої рослинності або її залишків.

Об’єкти, що знаходяться у прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватись, якщо не порушується її режим. Всі інші споруди підлягають винесенню з прибережних захисних смуг.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *