У Смілі пропонують перейменувати ще дві вулиці

У Смілі розпочато проведення громадського обговорення з перейменування вулиць, провулків. Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету.

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення – начальник відділу організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Омельченко Л.П.

Пропозиції щодо перейменування подала комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.

Строк проведення заходів з громадського обговорення: 2 (два) тижні з дати оприлюднення інформації на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій/електронній формі до 16.04.2024 включно із зазначенням, прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), адреси проживання особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх повного найменування, коду ЄДРПОУ та адреси місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження), подання з уживанням ненормативних форм лексики, та які не відповідають вимогам Закону України «Про звернення громадян» не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Смілянської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій.

Так, вулицю Мічуріна пропонується перейменувати на вулицю Святопокровську.

вулицю Олега Кошового – на вулицю Кошового.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.