У Смілі пропонують перейменувати дві вулиці та один провулок: що пропонують?

Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення – начальник відділу організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради Омельченко Л.П.

Як зазначається в повідомленні на офіційному сайті Смілянської міської ради, пропозицію щодо перейменування вулиці внесено комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.

Строк проведення заходів з громадського обговорення: 2 (два) місяці з дати оприлюднення інформації на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень) у письмовій/електронній формі: відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради (Черкаська область, м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб. № 7), cancelar@smila-rada.gov.ua, тел.: +38(04733)2-03-59.

Анонімні пропозиції (зауваження), подання з уживанням ненормативних форм лексики, та які не відповідають вимогам Закону України «Про звернення громадян» не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Смілянської міської ради (https://smila-rada.gov.ua/) протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Так, пропонується переймнувати:

вулицю 28 Червня на вулицю Андрія Полякова, військовослужбовця Збройних Сил України, старшого лейтенанта, командира інженерно-саперного взводу 206 окремого батальйону 241 ОБрТРО ЗСУ, який загинув 26.10.2023 під час виконання обов’язків військової служби у Бахмутському р-ні Донецької обл. (пропозиція мешканців вулиці).

вулицю та провулок Захисників України на вулицю та провулок Валерія Сокура, військовослужбовця Збройних Сил України, солдата, кулеметника 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч ЗСУ, який загинув 25.01.2023 року під час виконання бойового завдання у Донецькій обл.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.