У Смілі пройшов чемпіонат області з футболу серед вищих навчальних закладів

На стадіонах «Юність» та «Локомотив» Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» відбувся чемпіонат Черкаської області серед чоловіків за програмою XV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути, академії. Про це інформує «ЧЕмпіон».
Змагання проходили у два етапи: груповий та фінальний. На груповому етапі змагалися 6 команд (близько 108 спортсменів).
У матчах групи «А», які проходили на стадіоні «Локомотив», змагалися команди Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини, та Черкаського державного технологічного університету.
У групі “В” (стадіон «Юність») зустрічалися команди Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ “Університет банківської справи”, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Уманського національного університету садівництва.
До фінальної частини потрапили команди Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини та Уманського національного університету садівництва, які боролися за третю сходинку п’єдесталу, та команди Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, які змагалися за “золото”. У матчі за 3 місце у безкомпромісній боротьбі серед уманських команд сильнішими виявилась команда Уманського національного університету садівництва (3:2). У фінальному двобої перемогу святкували “пожежники” ‒ матч між командами Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля закінчився з рахунком 0:1 на користь останніх.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *