У Смілі продовжують шукати професійних батьків

patronatnaya_semya_1__largeДнями у Смілі залишились без піклування батьків двоє маленьких дітей. Мама залишила малечу на кілька діб і … зникла. Нині діти в «безпеці» – в Черкаському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Вони нагодовані, вдягнені та все ж так сталося, що залишилися без батьківської уваги. Щоб не було подібних випадків, коли діти залишаються без сім’ї фахівці центру проводять активну роботу у пошуку патронатних родин, які допоможуть дітям, якщо їх батьки не можуть виконувати свої обов’язки , інформують у Смілянському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
«Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатних вихователів, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.
Тобото, в сім’ю патронатного вихователя дитина чи діти з однієї сім’ї влаштовуються тимчасово на кілька місяців, а за цей час спеціалісти допомагають відновитися біологічній сім’ї чи вирішити питання статусу дітей.
Головне, дитина перебуває в родині, не втрачає контакт з біологічними родичами, з навчальним закладом, друзями», інформують у Смілянському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і запрошують до співпраці бажаючих стати патронатними сім’ями. Нагадаємо, у Смілі вже є патронатна родина.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *