У Смілі продовжують активно допомагати воїнам та родинам вимушених переселенців

Протягом минулого тижня у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сміли проводили підготовку до початку нового навчального року.

Знаючи, що гарні емоції, добре ставлення та увага теж лікують, колектив ліцею «Лідер» завершив цікавий творчий проєкт «Мистецтво лікує», учасниками якого були вчителі, батьки, діти. Картини були розміщені у новому відділенні паліативної допомоги Смілянської міської лікарні.

У школі №1 розпочато роботу над онлайн проєктом «Історико-філологічний Олімп».

Юні сміляни та діти із внутрішньо-переміщених сімей побували у волонтерському центрі «Дозвілля» Будинку дитячої та юнацької творчості. Для дошкільнят проведено розвиваючі ігри, заняття із психологом. Діти взяли участь у розважальній програмі, відвідали музичне заняття Віталія Кононенка. Для молодіжного активу випускниця БДЮТ підготувала пізнавальну програму «Культура і фейки». Мами дітлахів стали учасниками майстер-класу з виготовлення долоньок для благодійної ярмарки «Об’єднані Перемогою». Для дошкільнят проведено майстер-клас з аплікації від матусь, організовано благодійний ярмарок, старшокласники переглянули фільм «Наші котики».

Для внутрішньо переміщених осіб у закладі дошкільної освіти проведено свято іменинника: були вітання, квіти, святковий стіл. Для дітей працювали аніматори.

Триває й волонтерська діяльність. Продовжено роботу щодо плетіння маскувальних сіток (ЗДО №1, школа №10) та консервування огірків для Збройних Сил України (ЗДО №1, №19, №23).

Школою №6 передано ЗСУ печиво та подарункові браслети із назвою закладу, а також обереги у вигляді серця із написом «Сміла. Школа №6, яка чекає».

Сміляни продовжують підтримувати як захисників, так і сім’ї, які переїхали у Смілу у пошуках прихистку та безпеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.