У Смілі продовжується боротьба за СЕМЗ

Як вже повідомлялося раніше, 13 січня на Смілянському електромеханічному заводі відбулася акція протесту працівників підприємства проти знущання над їхньою роботою та знищення заводу.
15 січня року відбулося незаплановане продовження мітингу. На анонсовану робочу зустріч у міському виконавчому комітеті з головою правління ПАТ “НВП “СЕМЗ”, Клєвлiним Олександром та адміністрацією міста прийшли не тільки делегати від робітників та представники “Комітету народного контролю”, а й велика кількість працівників заводу. З цього приводу зустріч були вимушені перенести з малої до сесійної зали адмінбудівлі.
Наприкінці довгої дискусії, голова Смілянської народної ради Анатолій Терещенко запропонував створити ініціативну групу, до складу якої увійдуть працівники СЕМЗ та активісти “Комітету народного контролю” для підготовки та розгляду пропозицій щодо врегулювання ситуації на підприємстві, засідання котрої призначили на 16 січня 2015 р.
В свою чергу, нинішній голова правління підприємства Клєвлін О.І. відмовився від спілкування з присутніми у залі та освистаний залишив зібрання.
На разі голова київського осередку “Комітету народного контролю” Олексій Цибко вирушив на зустріч з прокурором Черкаської області, щоб особисто ознайомити його з обставинами справи та нагадати його обов’язок захищати інтереси громадян. Після чого, разом з делегатами від профспілки СЕМЗ долучиться до засідання ініціативної групи.

Джерело: knk.kiev.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *