У Смілі продовжують визначати переможців ІІ етапу національних змагань «Пліч-о-пліч»

У Смілі вже визначено команди з волейболу, які будуть представляти Смілянську громаду у наступних етапах.

Днями у Смілі відбулись змагання зі спортивного орієнтування. Це складний багатокомпонентний вид спорту, в якому для досягнення високого результату необхідно достатньо добре володіти комплексом компонентів: фізичною, технічною, тактичною, психічною та інтегральною підготовленістю. Це вдалось продемонструвати команді Смілянської школи №13. Вони проходять далі і будуть відстоювати честь Сміли серед числа найкращих команд Черкаського району.

Пройшли на базі ліцею «Лідер» і змагання з черлідингу. Треба зазначити, що саме для Сміли цей вид спорту новий, проте майстерні виступи команд нікого не залишили байдужим. Участь в ІІ етапі взяло 4 команди закладів загальної середньої освіти міста. Дівчата у виступах продемонстрували свої танцювальні, акробатичні здібності та взаємодію в команді. Журі оцінювало не тільки сам виступ, а й зовнішній вигляд, складність композиції, синхронність та оригінальність. В рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Смілі перемогу у цьому виді спорту виборола команда Смілянської школи №7.

Впродовж березня в місті заплановані змагання і з інших видів спорту в межах проєкту «Пліч-о-пліч», а саме: з баскетболу та футзалу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.