У Смілі продовжують допомагати постраждалим від війни: речами, продуктами та психологічно

У Смілянській міській раді розповіли, чим допомогли вимушеним переселенцям та постраждалим громадянам за тиждень. За сприяння волонтерів та благодійників у Смілі продовжують продовжують допомагати переселенцям, постраждалому населенню в умовах воєнного стану, яким було передано продуктові набори, засоби гігієни.

Також, надають інформаційну підтримку та допомогу в оформленні заявок на отримання виплат від міжнародних фондів.

Триває співпраця із волонтерами, які передають благодійну допомогу військовослужбовцям ЗСУ, що боронять нашу державу на передових позиціях.

Представникам БФ “Допоможемо армії разом” передано 2 маскувальні сітки та продукти харчування. Крім того, для потреб ЗСУ передали 13 маскувальних сіток, які сплели смілянські освітяни. Ці сітки волонтери відвезли захисникам на передові рубежі оборони, щоб полегшити нашим воїнам виконання бойових завдань.

Комунальному некомерційному підприємству “Смілянська міська лікарня” за сприяння міської ради  передано засоби медичного призначення.

Надають гуманітарну допомогу і у Смілянському центрі соціальних служб. За тиждень допомогу тут отримали 72 родини. 24 – отримали допомогу речами, діти отримали розвиваючі іграшки.

Разом із тим, тут надають психологічні консультації, яких за тиждень надали 27 родинам.

Проводять у Смілі і різноманітні тренінгові курси для дітей, Програму із емоційної підтримки сімей у період війни. Також, заходи із підтримки дорослих та дітей проводять працівники культури та різних структур соціальної сфери Сміли.

За сприяння релігійної громади 52 родини зі статусом ВПО отримали харчові набори.

Робота щодо підтримки постраждалих від війни та вимушених переселенців не припиняється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.