У Смілі продовжують допомагати переселенцям та українським захисникам

У Смілянській міській раді прозвітували щодо благодійної допомоги, наданої протягом тижня людям, які знайшли прихисток у Смілі.

За сприяння волонтерів та благодійників міська рада продовжує надавати допомогу вимушеним переселенцям, постраждалому населенню в умовах воєнного стану. Їм передали продуктові набори, засоби гігієни. Надаємо також інформаційну підтримку та допомогу в оформленні заявок на отримання виплат від міжнародних фондів.

Триває співпраця із волонтерами, які передають благодійну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України, що боронять нашу державу на передовій.

Представникам ГО “Центр журналістики та соціальних досліджень” сміляни передали дезінфікуючі засоби та продукти харчування.

Завдяки волонтерам ГО “Воля і Право” та співпраці з ГО “Восток SOS” протягом тижня надали продуктові набори, мийні засоби багатодітним родинам, одиноким мамам з дітками, пенсіонерам, людям з інвалідністю.

Допомагають родинам переселенців і релігійні громади. Нині 51 родина, а це 129 осіб, отримали продуктові набори, одяг, дитяче харчування.

Графік прийому внутрішньо переміщених осіб та видача гуманітарної допомоги:
Вівторок з 9:00 до 16:00.
Четвер з 9:00 до 16:00.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.