У Смілі працює скринінговий центр «Здоров’я жінки»

Із жовтня 2018 року у Смілі діє профілактичний скринінговий центр «Здоров’я жінки», який створено під егідою Державного фонду регіонального розвитку

 та реалізовано завдяки проекту «Створення мережі профілактичних центрів «Здоров’я жінки» на базі медичних установ області». Ініціаторами (авторами) проекту виступили Черкаська обласна адміністрація, Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер».

Центр «Здоров’я жінки» на базі КЗ «Смілянська міська лікарня ім. Тараса Шевченка» відкрито за ініціативи відділу охорони здоров’я та створено з метою наближення діагностичних можливостей для раннього виявлення захворювань, в першу чергу онкологічних, органів жіночої репродуктивної системи, вчасного діагностування доброякісної патології та злоякісних пухлин органів жіночої репродуктивної системи. Скринінговий центр «Здоров’я жінки» укомплектований кваліфікованими кадрами та оснащений новим сучасним медичним обладнанням. За І півріччя 2019 року у центрі «Здоров’я жінки» проведено обстежень:

  • мамографія – 1834;
  • УЗД – 1509;
  • кольпоскопія – 1195.

Усі обстеження у скринінговому центрі «Здоров’я жінки» проводяться безкоштовно за направленням від лікаря. Для запису на прийом до лікарів та обстеження у скринінговому центрі телефонуйте за номером 093-565-27-52.

Дні прийому: з понеділка по п’ятницю.

Години прийому: із 8.30 до 16.00.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *