У Смілі попрощалися із Героєм-захисником Євгеном НЕДАШКІВСЬКИМ

У Смілі попрощалися з старшим лейтенантом, командиром інженерно-саперного взводу механізованого батальйону в/ч ЗСУ, Героєм, Євгеном Вікторовичем НЕДАШКІВСЬКИМ.

Євген Недашківський народився 18 січня 1984 року в нашому місті. Закінчив школу І ступеня гімназію ім.В.Т.Сенатора з відзнакою. З дитячих років був дуже активним, розумним, добрим та наполегливим. Отримавши атестат про повну середню освіту, вступив до Київського університету будівництва і архітектури, який також закінчив з відзнакою. Уже дипломованим спеціалістом відкрив свій власний бізнес, створив сім’ю, та залишився проживати у Києві. Любив подорожувати, мав багато планів на майбутнє.

Але, на жаль, 16 липня в районі населеного пункту смт Керамік, Покровського району Донецької області Євген Недашківський загинув. Загинув, як Герой, до останньої миті виконуючи свій військовий обов’язок.

Відійшовши за межу вічності, він залишив по собі світлу пам’ять. Євген був прекрасним сином, люблячим братом і найкращим татком для єдиної донечки.

Поховали воїна на рідній землі на Алеї Слави Загреблянського кладовища.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.