У Смілі податківці викрили підпільний горілчаний цех

4a731a60c985d773bb2bd2de2255d60b_930_0_0В рамках операції «Акциз» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів), встановлено, що у м. Сміла в одному з приватних домоволодінь та двох гаражних приміщеннях

на території автокооперативу організовано незаконне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв. Надалі виготовлена незаконним шляхом підакцизна продукція реалізовувалась на замовлення жителям м. Сміла та Смілянського району, а також через мережу закладів громадського харчування.
На підставі ухвал суду співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області за адресами здійснення підпільного виробництва горілчаних напоїв та в автомобілі організатора цеху проведено обшуки.
У результаті слідчо-оперативних заходів виявлено та вилучено майже 1,5 тонни спирту невідомого походження, підготовлену до реалізації продукцію у пластиковій тарі, обладнання для підпільного виготовлення алкогольних напоїв, пластикову тару та фурнітуру до неї, автомобіль Volkswagen Caddy, у багажнику якого виявлено частину фальсифікованих алкогольних напоїв. Всього вилучено незаконної продукції та описано обладнання на загальну суму 412 тисяч гривень.

На даний час слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області проводить досудове розслідування, інформує Прочерк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *