У Смілі почала працювати благодійна виставка українських художників “Повернення додому”

img_20190515_12453015 травня у Міському будунку культури відбулося відкриття благодійної виставки українських художників “Повернення додому” на підтримку 24-х військовополонених моряків. Саме стільки – 24 картини представлено на виставці. На кожній – зображення повернення трьох українських кораблів додому, але кожен художник побачив та висловив це повернення по-своєму.

Перед початком присутні на виставці представники міської влади, громадськості, студенти та учні переглянули документальний фільм з кадрами подій 25-го листопада 2018 року, коли російськими кораблями були атаковані та захоплені у полон українські моряки. На відкритті виставки виступили в.о. керуючого справами Людмила Осейко і голова міської організації ветеранів віійни та праці Микола Якушенко, який у 60-х роках служив на флоті. Емоційний виступ класного керівника Олега Мельничука  Юрія Денщикова, вчителя історії ліцею “Лідер”, хвилюючи виступи батька Олега – Михайла Мельничука та матері Андрія Ейдера – Євгенії не залишили байдужими жодного з присутніх.

На завершення виступили учні ліцею “Лідер” з композицією “Повертайся додому живим”. Всі бажаючи мали змогу сфотографуватися на фоні прапору Військово-морського флоту Збройних Сил України. Студенти коледжу харчових технологій, учні ліцею після огляду картин приступили до написання листів військовополоненим морякам.

Запрошуємо смілян відвідати виставку картин, яка продлиться до 22 травня, написати листа  полоненим морякам та придбати фотолистівки картин.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *