У Смілі побільшало працівників, яким платять менше мінімальної зарплати

Органи Пенсійного фонду щомісячно здійснюють моніторинг відомостей із реєстру застрахованих осіб з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
У Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ Черкаської області інформують, за результатами аналітичних досліджень із загальної кількості застрахованих осіб за травень цього року працювали неповний робочий час 1187 найманих осіб, і ця цифра має тенденцію до збільшення. Зростання кількості найманих працівників, які оформлені на умовах неповного робочого часу, може вказувати на тінізацію заробітних плат страхувальниками.
Відповідно до звітів страхувальників за травень 2017 року 862 застраховані особи виконували роботи (надавали послуги) за цивільно-правовими договорами, що також має тенденцію до збільшення по відношенню до січня (1,5 %, +13). Даний факт може свідчити про порушення трудового законодавства, зокрема підміну трудових відносин цивільно-правовими.
За даними звітів страхувальників за травень 2017 року  655 застрахованим особам нараховано заробітну плату менше мінімальної, що на 408 особи, або на 65 відсотків більше, ніж у грудні 2016 року (за умови відпрацьованого повного місяця; без бюджетних установ; без застрахованих осіб, які працюють за угодою ЦПХ та не повний робочий час, без інвалідів та заробітної плати 0,00 грн.).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *