У Смілі планують відкрити скринінговий центр «Здоров’я жінки» та гемодіалізний центр

З метою впровадження обласної програми створення профілактичних скринінгових центрів «Здоров’я жінки» з бюджету міста Сміла у 2017 році виділено субвенцію обласному бюджету у розмірі 272 тис. 200 грн. для забезпечення створення мережі профілактичних скринінгових центрів «Здоров’я жінки» на умовах співфінансування з державним фондом регіонального розвитку.

Профілактичний скринінговий центр «Здоров’я жінки» в м. Сміла планується відкрити на базі Комунального закладу «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка». На цей час розпочато ремонтні роботи у виділеному приміщенні для відкриття скринінгового центру та розміщення сучасного мамографу.

Також продовжується робота щодо створення гемодіалізного центру на базі Комунального закладу «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка».

З метою забезпечення безперервності надання ЗПТ особам, що страждають на психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання опіоїдів,  утворено міський кабінет замісної підтримувальної терапії хворих з опіоїдною залежністю.

З метою надання спеціалізованої медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, і проведення тестування з метою виявлення ВІЛ-інфекції створено міськрайонний кабінет «Довіра».

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *