У Смілі планують перейменувати понад 90 вулиць. Які назви пропонують та чому це важливо

Наша держава, всі ми переживаємо нині історичний момент. Наша нація загартовується в боротьбі, повномасштабній війні, спровокованої росією.

Українці гідно протистоять нелюдям та дивують світ своєю незламністю, стійкістю, героїзмом.

Загарбники ж на тимчасово окупованих територіях нищать усі топоніми, культурні згадки, пов’язані з Україною, руйнують школи, університети, бібліотеки, лікарні, змінюють систему освіти. Настав час раз і назавжди звільнитись від російського «надбання», котре роками формувало в українців комплекс «малоросів». Роблять це, зокрема, завдяки увічненню прізвищ українських діячів та захисників у нових назвах вулиць міста та поверненню вулицям історичних назв.

Так, у Смілі комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків при виконавчому комітеті Смілянської міської ради розпочинає збір думок містян щодо запропонованих нових назв для 93 вулиць міста. Їх перелік, запропоновану нову назву та обґрунтування є на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Пропозиції та думки враховуватимуть із будь-яких джерел – соціальних мереж, електронних листів, звернень до представників комісії. На основі думок смілян буде ухвалено остаточне рішення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.