У Смілі підписали Меморандум щодо стерилізації та вакцинації безпритульних тварин

dsc_0888За дорученням міського голови Сергія Ананка 12 березня Смілянська міська рада в особі секретаря міської ради Юрія Студанса та ТОВ «Чотири Лапи Україна» в особі директора Олександри Лісчишиноїз метою гуманного регулювання численності безпритульних тварин уклали Меморандум про співробітництво.

Товариство запроваджує Програму, що включає в себе:

  • стерилізацію, вакцинацію та догляд за безпритульними тваринами;
  • ідентифікацію та реєстрацію стерилізованих та доглянутих тварин;
  • використання власного персоналу для розвитку програм допомоги безпритульним тваринам;
  • використання мобільних клінік;
  • інформування населення щодо розвитку Програми;
  • організацію співпраці та залучення неурядових організацій, представників комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами.

Також був підписаний договір між Товариством та управлінням ЖКГ щодо проведення спільного науково-благодійного проекту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у Смілі.

Товариство за 4 дні роботи у місті стерилізувало майже 50 тварин. Нині місто супроводжує 5 членів команди.

Загалом, спеціалісти Товариства за 8 років роботи вже у 56 містах України проводили стерилізацію тварин.

Представники міської влади та товариства зазначили, що однією з важливих проблем у державі є неврегульованість даного питання законодавством.

Заступник міського голови Тетяна Карло зазначила щодо необхідності створення соціальних роликів для різних вікових категорій та навчальних закладів. 

Також представники Товариства відмітили, що не є прихильниками створення притулків для тварин: це є обтяжливим для скудних місцевих бюджетів та і самі тварини знаходяться постійно у клітках.

Тому найкращій варіант – стерилізація та вакцинація безпритульних тварин, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *