У Смілі піддали сумніву голосування за проекти Громадського бюджету

Громадський бюджетУ Смілі розпочали перевірку голосів за проекти Громаського бюджету. Її розпочали проводити у зв’язку із шахрайськими діями прихильників одного із проектів громадського бюджету при електронному голосуванні. Мова йде про створення сторінок-дублерів жителів міста у соціальній мережі, тож тепер розпочато роботу з їх виявлення. Про це інформує Smila Svit. Усіх учасників голосування просять допомогти у виявленні «накручених» голосів.

«Якщо Ви побачили себе серед учасників електронного голосування або декілька раз зазначено Ваше прізвище, а проголосували лише в паперовому варіанті – при співставленні паперових бланків з електронним голосуванням, голос не буде врахований!

Якщо Ви брали участь (або не брали участі) в електронному голосуванні, а знайшли своє прізвище (або повтор) у голосування за один із проектів і це не вірно, просимо Вас до 7 березня у зручний для вас варіант:

  • заповнити бланк-відмову у кабінеті №11 приміщення міськвиконкому, предв’явивши документ;
  • надіслати повдомлення на сторінку Smila Svit чи електронну пошту svit-politika@smila-rada.gov.ua повідомлення про незарахування голосу, додавши копію сторінки документу, що посвідчує особу (паспорта. посвідчення, картки з ідент. номером).

Дякуємо за розуміння та прискорення виявлення даних фактів!», зазначає у дописі Smila Svit.

Нагадаємо, Громадський бюджет у Смілі впроваджується цьогоріч вперше. На голосування були подані 12 проектів. Голосування тривало з 4 до 24 лютого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *