У Смілі підбили підсумки серії тренінгових занять щодо протидії торгівлі людьми

22050377_2001423093459516_2317162064275868517_nЗ 8 до 20 вересня спеціалісти Смілянського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, ініціативна група «7ʼя» за підтримки управління в справах сімʼї молоді та спорту, проводили тренінгові заняття на тему: «Протидія торгівлі людьми» в рамках проекту «Життя не на продаж».

За два тижні фахівці провели для дітей та молоді заняття у гімназії ім. В. Т. Сенатора, школі №1, коледжі харчових технологій.

Тренінги проходили у формі просвітницько- профілактичної гри «Рожеві окуляри», щоб дати можливість учасникам у цікавій та доступній формі розвіяти міфи та встановити факти у такому явищі як «Сучасне рабство», інформують в управлінні в справах сімʼї молоді та спорту.

Учасники граючи – дискутували та досягали істини, збільшили рівень знань, уявлень та розуміння проблеми, обговорили ризики потрапляння у ситуації торгівлі людьми, особистої відповідальності та знання Законів.

Активна молодь в рамках проекту «Життя не напродаж!» відвідала музей старожитностей «ЗЕРНОЛЕНД», познайомилася з традиційними ремеслами та промислами наших пращурів, отримала майстер-клас з гончарства, ткацтва, вишивки, виготовлення ляльки-мотанки, виготовлення паперу, стріляння з луків та арбалетів. Метою екскурсії було дізнатись, яким чином можна презентувати та розвивати надбання наших предків, чим займатись в рідній країні і бути їй корисним (аби зберегти культурну спадщину Українського народу) замість того щоб виїжджати за кордон (як альтернатива).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *