У Смілі підбили підсумки щодо стерилізації та вакцинації безпритульних тварин

162488765_1331367960563661_6352796292150797382_nПредставники ТОВ «Чотири Лапи Україна» спільно з представниками влади та громадськості підвели підсумки щодо проведення науково-благодійного проекту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у місті.

Так, за два тижні у Смілі вдалося стерилізувати і щепити від сказу майже 100 тварин. Представниця організації, зазначила, що такий результат став можливим завдяки співпраці волонтерів та влади, які надавали допомогу – свій час, сили і любов до тварин.

Несподіваною новиною, стало те, що ніхто з мешканців та працівників ветеринарних клінік міста не виявив бажання обмінюватися досвідом та навчатися, хоча це так важливо.

Стерилізація – це один з найгуманніших способів регулювання чисельності безпритульних тварин, яким користується вся Європа. Такий підхід суттєво сповільнює темпи збільшення кількості бездомних тварин. Якщо забезпечити бездомним собакам необхідне ветеринарне обслуговування та вакцинацію від сказу, це в певній мірі дозволяє вирішити проблему.
Дані щодо ідентифікації стерилізованих та провакцинованих тварин нададуться разом з актом виконаних робіт управлінню житлово-комунального господарства.

Міський голова Сергій Ананко, щиро подякував гостям, відзначивши, що вони виконали важливу роботу та зробили вагомий внесок у вирішення нагальної для міста проблеми. Для того, щоб питання було вирішено остаточно, роботу потрібно проводити системно, що ми і будемо намагатися робити, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *