У Смілі перевіряють чи законно розміщені рекламні об’єкти на території міста

original-2b510e160728279f85b35ab775c8925fРозміщення та утримання зовнішньої реклами в м. Сміла повинно відповідати вимогам Закону України «Про рекламу», Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067. Установка спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на будинках, будівлях і спорудах, на відкритій місцевості, на міських вулицях (дорогах), майданах тощо, в зелених зонах, на елементах вуличного устаткування та інших об’єктах (місцях розміщення спеціальних конструкцій) незалежно від форм власності та підпорядкованості проводиться на підставі дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які видаються в порядку, визначеному Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті.
Рекламні засоби, які встановлені самовільно або з порушенням вимог дозвільної документації підлягають демонтажу в порядку, встановленому виконавчим комітетом Смілянської міської ради.
Інспекція з благоустрою, екології та забудови міста виконавчого комітету Смілянської міської ради здійснює контроль за станом благоустрою території міста шляхом проведення перевірок.
Повідомляємо мешканців міста, що наразі проводиться перевірка законності встановлення рекламних щитів, білбордів на території міста. Перевіркою встановлено, що переважна кількість рекламних об’єктів розміщена без відповідних дозвільних документів. Просимо усіх власників даних об’єктів оформити дозвільні документи, звернувшись до управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради та управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста. Термін надається до 9 червня 2017 року. У разі невиконання вищевказаних вимог, власники незаконно встановлених рекламних об’єктів будуть притягнуті до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та пп. 12.3.2, 12.3.20 Правил благоустрою території міста, а рекламні щити та білборди примусово демонтовані.

Олександр Яценко,

в.о. начальника інспекції з благоустрою,

екології та забудови міста

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *