У Смілі переобладнали перший поверх міської поліклініки

У Смілі переобладнали перший поверх поліклінічного відділення міської лікарні. Наразі там вже приймають пацієнтів.

Зміни вже були вкрай необхідні. Ще минулого року було виділено кошти з бюджету громади на капітальний ремонт цієї частини поліклініки.

Головне завдання, що було поставлено собі за мету, зробити все для зручності і комфорту пацієнтів.

Також, серед пріоритетів – доступність послуг для маломобільних груп населення. Ремонтні роботи проводились з урахуванням їх потреб. У закладі пороги понизили, двері встановлені достатньої ширини. Санітарна кімната теж зроблена з вимогами інклюзії. Серед головних змін – це обладнання на першому поверсі гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу.

Приміщення не лише відремонтували, а й перепланували, щоб було просторіше. Замінили повністю систему опалення, зробили зручне зонування. Також, значно покращився функціонал кабінетів, що знаходяться на першому поверсі. Зробити кардіограму, пройти огляд у хірурга, травматолога, дерматолога можна в зручних кабінетах на першому поверсі. Лікарня за власні кошти закупила у ці приміщення ролети на вікна, зручні меблі для комфорту пацієнтів та телевізор, на якому згодом буде відображатись електронна черга.

Оновлення лікувального закладу стало не єдиною приємною подією для медперсоналу та пацієнтів міської лікарні. Смілянським підприємством “Славна” відшито та передано лікарні 65 комплектів постільної білизни для пацієнтів, ще за 100 комплектів заплатили інші благодійники.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.