У Смілі очікується зростання кількості хворих коронавірусом

грип і грвіПро це під час прямого ефіру повідомив міський голова Сергій Ананко, коментуючи стан справ в освітній та медичній сферах. Щодо світи: у деяких дитсадках Сміли продовжують працювати чергові групи, у школах, то цьогоріч діти скрізь навчаються дистанційно.

Щодо медичної галузі, то із настанням осені зафіксували нову хвилю хворих, зокрема, коронавірусом. Нині у міській лікарні 25 хворих ковідом. Міський голова закликав дотримуватися правил та вимог карантину, адже його в Україні не відмінено.

У Смілі хворих коронавірусом лікують відповідно до процедури, необхідні ліки для цього є. Триває робота над рентгенапаратом. У міській лікарні працює КТ. Нині розпочали ремонт неврологічного відділення. Тож, найближчим часом матимемо оновлене відділення у міській лікарні. Інше – працює без змін.

Щодо вакцинації, то із настанням воєнного стану вакцини поки що відсутні. Подібна ситуація не лише у нашому місті, а й по області. Сміляни зверталися до обласного департаменту охорони здоров’я щодо цього питання, але поки що вакцин немає. Втім, це питання поза увагою не залишається і його тримають на контролі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.