У Смілі обговорили зміни щодо ведення реєстру територіальних громад із 1 квітня

реєстр25 лютого в приміщенні Смілянського відділу УДМС України в Черкаській області під головуванням начальника відділу Тетяни Нестеренко відбулася робоча зустріч з начальником відділу державної реєстрації Смілянської міської ради Мариною Коваленко.

На зустрічі обговорили питання щодо постанови Кабінету Міністрів України №1362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. №207» від 31 грудня 2020 року.

Згідно зі змінами, з 1 квітня органи реєстрації здійснюють ведення реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі.

З 1 квітня заява формується заявником на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» після проходження автентифікації та надсилається через єдину інформаційну систему МВС до органу реєстрації.

Далі орган реєстрації у день надходження заяви або на наступний робочий день здійснює реєстрацію/зняття з реєстрації або приймає рішення про відмову у реєстрації/знятті з реєстрації в установленому порядку.

Реєстрація/зняття з реєстрації здійснюється щодо особи, яка:

1) пройшла автентифікацію з використанням інтегрованої системи, кваліфікованого електронного підпису або інших засобів електронної ідентифікації,;

2) має паспорт громадянина України у формі картки;

3) реєструє місце проживання;

4) реєструє, знімає з реєстрації місце проживання в реєстрах територіальних громад, які здійснюють електронну інформаційну взаємодію з єдиною інформаційною системою МВС. 

Тетяна Нестеренко зазначила, що Міграційна служба спільно з органами місцевого самоврядування повинні об’єднати зусилля для подальшого спрощення процедур надання адміністративних послуг, які надає ДМС України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.