У Смілі обговорили запровадження спрощеної системи передачі землі

zzzzggg222ooooooПерший заступник міського голови Олексій Гончаренко провів засідання «круглого столу» з представниками депутатського корпусу, міської ГО «Колегія підприємців», працівниками управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста щодо обговорення ключових питань законодавчої бази із започаткування земельної реформи в Україні, повідомляє сайт міської ради.

В роботі «круглого столу» взяв участь голова спілки землевпорядників центрального регіону України Олександр Манчук. Основне питання, яке обговорювали на засіданні стосувалося запровадження спрощеної системи передачі земельних ділянок, які є фактично-історично сформовані та розміщують садибно-житлові забудови, спрощення процедури оформлення у власність земельних ділянок, яка б передбачала мінімізувати візити громадянина до органів державної влади та всі бюрократичні процедури, пов’язані з оформленням землі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

2 коментарі “У Смілі обговорили запровадження спрощеної системи передачі землі”

  1. Коментатор коментує:

    Ну і де інформація для звичайних жителів? Людям не цікаво хто говорив і де збирались, цікаво що вирішили і що робить. Тут заявлені теми, а не результат.
    НЕ ІНФОРМАТИВНО. Журналістам двійка.

    • Сміла коментує:

      Дякуємо за зауваження. Звертаємо Вашу увагу, що не всі матеріали на сайті пишуть наші журналісти. Частину з них ми беремо з інших офіційних джерел. В данному випадку це вся інформація із сайту Смілянської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *