У Смілі обговорили, як зробити соціальної об’єкти доступнішими для людей з інвалідністю

img_87328 лютого відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Окрім членів комісії в засіданні взяли участь перший заступник міського голови Олександр Лисенко, начальники управління освіти, молоді та спорту, відділу культури, відділу планування, регулювання та містобудівного кадастру управління архітектури, спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, заступник начальника управління архітектури, представник громадської організації “Коло друзів”, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На зустрічі наголосили, що необхідно облаштувати об’єкти соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відповідними засобами доступу, а ще визначитися із фінансуванням на те, щоб провести відповідні роботи у цьому році.

Заступник начальника управління архітектури, Ігор Самойленко зазначив, що підрозділи виконавчого комітету провели таку роботу. В управління архітектури надійшла інформація щодо переліку об’єктів, які необхідно обладнати засобами для доступу осіб з інвалідністю на 2022 рік. Коштуватиме усе це загалом 4 707 394,35 грн.

Детально вивчивши та проаналізувавши питання, члени комісії вирішили, що для покращення роботи Комітету, залучать представників громадських організацій та людей з інвалідністю, щоб почути до їх пропозиції та рекомендації.

Також, на засідання Комітету запросять власників будівель та споруд громадського призначення, голів ОСББ, де потрібно провести такі роботи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *