У Смілі обговорили як підвищити рівень оплати праці та легалізувати виплату зарплати

01122017130 листопада проводилось засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

В нараді взяли участь представники управління Смілянської ОДПІ, Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, Управління праці та соціального захисту населення, Управління Держпраці у Черкаській області, Смілянський МРЦЗ, голова координаційної ради профспілок міста та заступник міського голови.
Від Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області була присутня начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації  Постьова Оксана.
Було розглянуте питання добровільної участі у системі загальнообов’язкового соціального страхування. Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування дозволить набути необхідний страховий стаж та є додатковою гарантією в отриманні пенсії. Громадяни, які прагнуть бути впевненим у своєму майбутньому пенсійному забезпеченні, мають змогу укласти договір про добровільне страхування, звернувшись до Смілянської ОДПІ. Борцюх Ліна, головний державний ревізор-інспектор сектору податків і зборів з фізичних осіб Смілянської ОДПІ, наголосила про переваги добровільного страхування до кінця року: мінімальний розмір ЄСВ не може бути меншим за 704,00 грн. на місяць, після 01.01.2018 розмір сплати буде подвоєно, інформують у Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *