У Смілі обговорили створення Госпітальної ради Шевченківського госпітального округу

image23444У виконавчому комітеті Смілянської міської ради секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Федоренко провів засідання за круглим столом щодо створення Госпітальної ради Шевченківського госпітального округу. Віктор Антонович разом із заступником міського голови Людмилою Осейко привітали усіх присутніх, представили шановних учасників зустрічі, якими були – голова Смілянської районної ради Володимир Грошев, голова Корсунь-Шевченківської районної ради Валерій Заболотній, начальник відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Смілянської міської ради Микола Стуженко, головний лікар Смілянської міської лікарні Ігор Іщенко, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міськради Максим Журавель, заступник головного лікаря Смілянської центральної районної лікарні ім. Софії Бобринської Вадим Козловський, головний лікар Смілянського РЦ ПМСД Тетяна Проценко, головний лікар «Городищенське районне територіальне медичне об`єднання» Василь Кравченко, головний лікар Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні Віктор Завертайло, головний лікар Кам`янської лікарні Костянтин Тамко.
Начальник відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Смілянської міської ради Микола Стуженко розповів про заклади охорони здоров`я Шевченківського госпітального округу з центром у місті Смілі, до складу якого увійшли: м.Сміла, Смілянський р-н, Ротмистрівська ОТГ, Кам`янський р-н, Городищенський р-н, Корсунь-Шевченківський р-н, Стеблівська ОТГ, Набутівська ОТГ, Селищанська ОТГ. Ознайомив присутніх з Положенням про госпітальний округ та принципами утворення Госпітальної ради округу.
Визначити проблемні питання закладів охорони здоров`я та внести пропозиції та рекомендації від учасників засідання щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі запропонувала заступник міського голови Людмила Осейко. Також Людмила Семенівна розповіла присутнім про перші зрушення, які відбулися у Смілі в ході реформування – це і відкриття відділення з гемодіалізу та Центру здоров`я жінки на базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка, і створення на базі Державного закладу «Спеціалізована медіко-санітарна частина №14» Національного Центру реабілітації інвалідів – учасників антитерористичної операції – подібних Центрів буде лише п`ять в Україні, і один із них у Смілі.
Секретар міської ради Віктор Федоренко наголосив на необхідності розроблення спільної стратегії ефективного функціонування Шевченківського госпітального округу, на створені Госпітальної ради. Віктор Антонович підкреслив, що треба так налагодити роботу, щоб всім громадам, які входять до Шевченківського округу, надавались якісні медичні послуги, щоб найпершим і найголовніши у реалізації цієї непростої медичної реформи – була людина, якщо людині необхідна медична допомога, неважливо, що вона з найбільш віддаленого району, допомога повинна надатися оперативно і якнайкраще, якщо для цього необхідно придбати гелікоптер, значить докладемо усіх сил, щоб його придбати, але кожна людина повинна відчувати себе в безпеці і вірити, що її нададуть першокласні медичні послуги.
Учасники зустрічі підтримали бачення керівника міста щодо роботи Шевченківського госпітального округу, висловлювали конструктивні пропозиції, окреслили спільний план дій та запланували наступну зустріч ще в більш широкому колі.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.