У Смілі обговорили реалізацію програм зайнятості населення

У Смілі офіційно зареєстровано більше 6 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Кроки щодо реалізації активних програм зайнятості серед місцевого населення обговорили днями очільник обласного центру зайнятості Олександр Джур та міський голова Сміли Сергій Ананко.

До зустрічі долучилися керівниці Черкаської філії ОЦЗ і Смілянського управління Черкаської філії ОЦЗ Оксана Щербак та Тетяна Сумська. Запросили місцевого роботодавця одного з ринкоутворюючого підприємства Тарана Євгена Володимировича.

Питання №1 – сприяння працевлаштуванню наших ветеранів. Запропонувати роботодавцям такі умови, за яких би вони створювали спеціально облаштовані робочі місця для тих, хто втратив здоров’я на війні.

Днями вступила в дію відповідна постанова Кабінет Міністрів України, яка передбачає компенсацію фактичних витрат роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих людей з інвалідністю.

– Не оминули питання і організації роботи з ВПО, компенсаційні програми для працедавців. На завершення зустрічі, кожен намітив для себе подальші кроки і конкретні дії, зазначив очільник обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.