У Смілі нині проживає близько 6 тисяч зареєстрованих переселенців

переселенціУ Черкаській РВА провели щотижневу нараду із керівниками структурних підрозділів Черкаської РВА. Питання номер один – це безпека. Є необхідність проаналізувати роботу структурних підрозділів цивільного захисту громад району та їх укомплектованість кадрами.

Допомога військовим підрозділам та внутрішньо переміщеним особам в умовах воєнного стану постійно перебуває на контролі усіх рівнів та гілок влади.

Нині у Черкаському районі зареєстровано 58372 переселенця, у тому числі у Черкасах – 25025, у Смілі – 5972, у Каневі – 4207.

Аграріями району завершено збирання озимого ячменю, озимої пшениці, озимого жита, ярого ячменю, ярої пшениці, гороху, озимого ріпаку, ярого ріпаку. Приступили до збору соняшнику. Розпочато посів озимих культур – ріпаку та озимої пшениці.

На сьогодні ще 2 дитячих будинки сімейного типу з дітьми-вихованцями прибули із зони бойових дій для проживання на території Черкаського району. Забезпечується облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та потенційних опікунів/піклувальників у рамках законодавства шляхом підключення до Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Діти” служб у справах дітей виконавчих комітетів сільських рад Черкаського району.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *