У Смілі нині проживає 6472 ВПО

Одним із ключових питань життєдіяльності району є безпека населення та цивільний захист. Наразі фонд захисних споруд району налічує 133 сховища, 60 протирадіаційних укриттів, 465 найпростіших укриттів. Про це зазначили на щотижневій нараді у Черкаській РВА.

159 шкіл та 149 садочків мають укриття для організації навчання, як результат 99% закладів загальної середньої освіти та 95% закладів дошкільної освіти відновили навчання за очною або змішаною формою. Робота щодо збільшення фонду захисних споруд та створення безпечного середовища у закладах освіти триває.

У деяких населених пунктах спостерігається підвищений рівень ґрунтових вод, підтоплення лугів та полів річковими водами. Наразі ситуація контрольована, підтоплень населених пунктів не зафіксовано. Всі відповідні служби перебувають на зв’язку, продовжуємо працювати в цьому напрямку.

В умовах повномасштабної війни кількість громадян, яким потрібна допомога та соціальний захист від держави, невпинно зростає. Станом на 18.03.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО по району становить 53 783 особи, з них: м.Черкаси – 25 737 осіб, м. Сміла – 6 472 особи, м. Канів – 3 784 особи.

З метою соціального захисту ветеранів та членів їх сімей у РДА працює відділ з питань ветеранської політики.

Під час наради сконцентрували увагу на забезпеченні обороноздатності, ефективній і злагодженій роботі районної військової адміністрації із органами влади вищого рівня, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, громадянами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.