У Смілі нині офіційно зареєстровано близько 7 тисяч переселенців

У Черкаському районі продовжують надавати благодійну допомогу громадам відповідно до потреби, громадським організаціям для військових та внутрішньо переміщених осіб.

Нині у нашому районі офіційно зареєстровані 59340 ВПО. Із них у Черкасах – 26139 осіб, у Смілі – 6993, Каневі – 4304.

На виконання доручення начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця голова Черкаського району, Валерія Бандурко, наголосила, про те, що в разі погодження дозволу на проведення масових заходів у територіальних громадах району, рішення щодо доцільності їх проведення ухвалювати тільки з урахуванням безпекової ситуації.

Також, громадянам нагадують про економію електроенергії. З 17.00. до 23.00 потрібно раціонально використовувати електроенергію. Через обстріли, які здійснює агресор, наш обов’язок допомогти енергосистемі. Все що потрібно – у години пік зменшити електроспоживання.

Ворог влаштовує терор мирного населення, продовжуються обстріли дронами-камікадзе і ракетами критичної інфраструктури, житлових мікрорайонів та об’єктів з масовим перебуванням людей. Тому наголошую, у разі сигналів повітряної тривоги убезпечуйтеся. Бережіть власне життя

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.