У Смілі немає центра первинної медико-санітарної допомоги

Із 2014 року в області функціонує 13 центрів первинної медико-санітарної допомоги, в яких нараховується 120 амбулаторій

(із них 107 відокремлених, 13 базових) та 345 фельдшерсько-акушерських і фельдшерських пунктів. 12 центрів ПМСД є районними медичними установами та 1 – міський. Про це повідомив під час засідання колегії заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Олег Найдан.
За його словами, перший центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) створено наприкінці 2013 року. Залишаються нествореними центри в 7 районах та 3 містах обласного значення: Городищенському, Кам’янському, Катеринопільському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Тальнівському та містах Сміла, Черкаси, Умань.
За словами Олега Володимировича, прикрістю є те, що обласний центр, який має показувати приклад у вирішенні питання щодо створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, не допрацьовує. Водночас голова ОДА Юрій Ткаченко навів позитивний приклад Золотоніського району. Там на сесії районної ради 30.03.2016 прийнята програма розвитку медичної галузі. Відтак нині створюють 2 центри ПМСД: міський та районний.
Згідно з дорученням очільника області процес створення центрів ПМСД в районах області мають завершити якомога швидше.
Черкаська ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *