У Смілі назвали переможців обласних змагань з футзалу серед юнаків та дівчат за програмою ІІ Спартакіади

61082919_2141197245978378_2737756796084027392_nНа базі Смілянської спеціалізованої школи №12 завершилися обласні змагання з футзалу серед юнаків та дівчат за програмою ІІ Спартакіади серед вихованців інтернатних закладів освіти. Організатори – Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту і Міністерство освіти і науки України. За перемогу змагалися 12 команд, загалом 100 спортсменів.

Вітання учасникам спортивного свята адресували від відділу освіти, Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату та спеціалізованої школи №12.

На змаганнях панувала дружня спортивна атмосфера. Призерів та переможців визначили серед дівчат та хлопців. Так, найсильнішою команд серед дівчат стала команда Звенигородської школи-інтернату – спортивного ліцею. Другу сходинку п’єдесталу пошани посіли учні Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату. На третьому місці – команда Вільшанської спеціальної школи.

Серед юнаків перемогу здобули вихованці Монастирищенської спеціалізованої школи спортивного профілю «Обдарованість». «Срібними» призерами стала команда Звенигородського інтернату – спортивного ліцею, «бронзу» змагань вибороли сміляни, учні спеціалізованої мистецької школи-інтернату.

Чемпіонів та призерів змагань з футзалу у ІІ Спартакіаді нагородили дипломами та особистими медалями від управління освіти і науки облдержадміністрації, інформують у Черкаському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.