Названо імена кращих знавців української мови у Смілі

yatsika111 листопада теплом і затишком зустріла учасників другого етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12. Конкурс розпочався  святом, яке підготували вчителі української мови і літератури та учні школи.

Після святкової програми учні 3-11 класів, сіли за парти, щоб продемонструвати свої знання і вміння з рідної мови, вибороти право продовжувати подальшу участь в обласному етапі конкурсу.

Переможцями ІІ етапу конкурсу стали учні:

3 класу:

– Чередніченко Марія (школа №7, учитель Зайченко В.Ф.) – І місце;

– Артеменко Софія (НВК «Ліцей – школа «Лідер», учитель Литвин О.В.) – ІІ місце;

– Кравцова Катерина (школа №10, учитель Маслюк О.А.) – ІІІ місце.

4 класу:

–  Криворучко Поліна (школа №7, учитель Терещенко Н.А.) – І місце;

–  Огурна Софія (гімназія, учитель Чмиренко Н.М.) – ІІ місце;

–  Квітко Катерина (школа №3-колегіум, учитель Жиганюк Н.А.) – ІІІ місце;

–  Семчук Емілія (школа №15, учитель Кузьменко С.С.) – ІІІ місце.

5 класу:

Попова Софія (школа №12, учитель Семенога Л.Д.) –  І місце;

Микитенко Анастасія (школа №7, Котова І.С.) – ІІ місце;

Манько Діана (школа №3-колегіум, учитель Іщенко А.В. – ІІІ місце;

Ель Анссарі Маліка (школа №7, учителі Йовко О.М., Шпильова С.П.) – ІІІ місце.

6 класу:

– Петренко Аліна (школа №7, учитель Лауш Т.Б.) – І місце;

– Бєлова Марія (школа №12, учитель Устінова О.Г.) – ІІ місце;

– Селезень Євгеній (школа №6, учитель Цьома Л.О.) – ІІІ місце;

7 класу:

– Зайва Юлія (школа №15, учитель Дудник А.Я.) – І місце;

– Тимошенко Ярослава (школа №1, учитель Сорочинська С.К.) – ІІ місце;

– Назаренко Марія (школа №2, учитель Саміченко Л.М.) – ІІІ місце.

8 класу:

– Федоренко Діана (школа №11, учитель Король І.П.) – І місце;

– Волошина Вікторія (спеціалізована школа №12) – ІІ місце;

– Хлівна Дар’я (школа №1, учитель Якимів В.П.) – ІІІ місце;

9 класу:

– Скорик Ганна (школа №3-колегіум, учитель Шевченко Ж.В.) – І місце;

–Яблонська Дарина (школа №3-колегіум, учитель Шевченко Ж.В.) – ІІ місце;

– Бабур Марія (гімназія, вчитель Власик Н.М.) – ІІІ місце;

– Блохіна Анастасія (школа №6, учитель Цьома Л.О.) – ІІІ місце.

10 класу:

– Далібожак Софія (НВК «Ліцей-школа «Лідер», учитель Приходькіна К.І.) – І місце;

–  Кривошея Анна (школа №1, учитель Сорочинська С.К.) – ІІ місце;

– Ходєва Софія (школа №12, учитель Устінова О.Г.) – ІІІ місце;

– Бабкін Артур (гімназія, вчитель Щербакова А.В.) – ІІІ місце.

11 класу:

– Коваленко Тетяна (гімназія, вчитель Маслюк Н.В.) – І місце;

– Третяк Ольга (школа №7, учитель Бондаренко Т.М.) – ІІ місце.

– Зайченко Євгенія (школа №3-колегіум, учитель Шевченко Ж.В.) – ІІІ місце;

– Романенко Марія (НВК «Ліцей – школа «Лідер», вчитель Галущенко Т.В.) – ІІІ місце.

Джерело: сайт управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *