У Смілі нарахували 85 сімей опікунів і піклувальників та 103 дитини-сироти і дитини, позбавлені батьківського піклування

usunovlennyaРодина – це колиска людства, її майбутнього. Родина це те, що може і повинна мати кожна дитина. У Смілі в 85 сім’ях опікунів і піклувальників виховується 103 дитини-сироти і дитини, позбавлені батьківського піклування. Переважна більшість опікунів та піклувальників (97%) є родичами дітей. Протягом січня 2017 року опікуни та піклувальники подавали до служби у справах дітей звіти про свою діяльність за 2016 рік. Аналіз звітів показав, що опікуни та піклувальники належним чином виконують покладені на них обов’язки, а саме: вчасно проходять з дітьми щорічний медичний огляд, подають документи в управління праці та соціального захисту населення щодо оформлення державної соціальної допомоги на дитину, яка перебуває під опікою/піклуванням, дбають про житло та майно підопічних. 48 сімей опікунів і піклувальників, станом на 01.02.2017, користуються субсидією на оплату комунальних послуг в опалювальний період.

Відповідно до інформацій навчальних закладів різного рівня акредитації всі опікуни та піклувальники відповідально ставляться до розвитку та навчання дітей, обрання ними майбутньої професії та отримання фахової освіти.

В сім’ях опікунів, піклувальників виховуються діти різних вікових категорій. Протягом року виникали проблеми з дітьми особливо в тих родинах, де виховуються підлітки – діти 13-16 років. Працівники служби підтримують тісний зв’язок з опікунами та піклувальниками. У разі виникнення проблем вони вирішуються загальними зусиллями, що дає можливість підтримувати стабільну життєдіяльність підопічних дітей.

Служба у справах дітей

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.