У Смілі минулоріч реалізували кілька проєктів за майже 3 мільйона гривень з державного бюджету

img_120211 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяло участь 9 членів виконкому.

Як зазначили на засіданні, минулого року було реалізовано кілька проектів за рахунок коштів (субвенції) з державного бюджету на загальну суму 2,9 млн.грн. Для КНП «Смілянська міська поліклініка» придбали комплект комп’ютерного електро-нейроміографічного обладнання, біохімічний аналізатор, апарат ШВЛ для неонатологічної допомоги, 8 функціональних ліжок для реабілітації, апарат для міостимуляції та інше.

СКП «Комунальник» також поповнився новою технікою: колісним трактором БЕЛАРУС 82.1 та причепом.

За результатами конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів ДФРР (який відбувся в 2019 році) у 2020 – було завершено реалізацію проекту «Комплексний капітальний ремонт будівлі легкоатлетичного манежу та благоустрій території стадіону «Юність» Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

Члени виконавчого комітету схвалили проект рішення щодо списання основних засобів дитсадку №24 «Калинка», що непридатні для подальшого використання.

Опрацювали питання квартирного обліку, зміни договору найму житлового приміщення та заміни основного квартиронаймача.

Також надали дозвіл на видалення 16 зелених насаджень та розглянули питання продовження строку дії дозволу ПАТ «ТОРГОВИЙ ДІМ-МОНОЛІТ» на розміщення рекламних щитів.

На завершення було схвалено проект рішення щодо організації конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті №37 «вул. Некрасова – вул. Семена Морочковського».

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *