У Смілі може з’явитися мобільний павільйон

161377806_2826456607619003_6037764982551125945_oЗаклади культури Сміли, а саме працівники центральної міської бібліотеки і парку культури та відпочинку подали заявку на конкурс від House of Europe з метою приїзду в наше місто мобільного павільйону.

Планується розмістити павільйон в парку культури, де всі точно його помітять, адже він займає 180 квадратних метрів з двома амфітеатрами, розрахований майже на 100 відвідувачів, розповіла директор центральної міської бібліотеки Ірина Огус.

Мобільний павільйон – сучасна архітектурна споруда, яка активізує публічний простір і створить атмосферу, що сприяєтиме зародженню нових ідей. Протягом двох тижнів в ньому відбуватимуться різноманітні культурні події: воркшопи, кінопокази, концерти, виставки, презентації, семінари, майстер-класи. Вся програма роботи павільйону буде детально спланована і проведена за допомогою спікерів Європи і України, партнерів House of Europe. Павільйон- своєрідний магніт, який притягуватиме смілян до культурних подій, які відбуватимуться в ньому щодня.

Варто зазначити, що конкуренція і “боротьба” за мобільний павільйон шалена.

– Переможуть лише три міста України, тому “тримаємо кулачки” і сподіваємось на перемогу! – зазначила Ірина Огус.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *