У Смілі міський етап гри «Сокіл» («Джура») завершився успішно

dscn6400Завершився триденний міський етап гри «Сокіл» («Джура»). Щиро привітали учасників гри із завершенням змагань, вручили нагороди заступник міського голови Людмила Осейко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова. Перше місце у нелегких випробуваннях здобув рій «Полин». Велику допомогу у проведенні гри надали Будинок дитячої та юнацької творчості, цивільний корпус «Азов», упорядники Всеукраїнського клубу «Джура», козаки Смілянської сотні імені Василя Бурки Українського Вільного козацтва, рій «Боривітер», Смілянська самооборона «Січ», міська поліція, Малояблунівський клуб, депутат міської ради.

Всі рої відзначені грамотами управління освіти, молоді та спорту та солодощами. Нагороджено і ройових. Вони отримали грамоти від міської спілки ветеранів Афганістану та управління освіти, молоді та спорту. За найкращу результативність у стрільбі із пневматичної зброї відзначені грамотами і окремі учасники.

Переможці нагороджені медалями, кожний учасник команди – солодощами. А рій «Полин», який визначено кращим у цих змаганнях, здобув ще і перехідний кубок.

За матеріалами 

Валентини Руденко,

завідувача методичного кабінету

управління освіти молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *