У Смілі мають намір підвищити тарифи на тепло

теплоОприлюднено намір КП «Смілакомунтеплоенерго» здійснити встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії. Відповідну інформацію опубліковано у газеті «СМІЛА» №39 (1291) від 29 вересня.

«Смілакомунтеплоенерго» виконало розрахунок тарифів на теплову енергію на період з 01.10.2021 р. до 30.09.2022 р. Новий тариф пропонується встановити на рівні:

2558,64 грн./Гкал (з ПДВ) для населення. Зростання тарифу на 11,24%.

5374,57 грн/Гкал (з ПДВ) – для бюджетних установ та інших споживачів. Зростання тарифу на 105,99%.

Пояснюють причину зміни тарифу збільшенням ціни газу, розміру прожиткового мінімуму, вартості водопостачання і водовідведення, вартості електроенергії та цін на сировину та матеріали, запасні частини. Також, однією із причини є зменшення обсягів реалізації теплової енергії внаслідок переходу споживачів на індивідуальне опалення та відключення бюджетних організацій.

Зауваження та пропозиції щодо цього наміру приймаються протягом 7 днів з дня публікації цього повідомлення у газеті, тобто з 29 вересня, за адресою підприємства: вул. В. Чорновола, 72-А, м. Сміла, або на електронну адресу: skte@ukr.net.

Детальніше – у газеті «СМІЛА» від 29 вересня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *